Comfortabel wonen in het voormalig stationsgebouw in Eys mede door Speedheat vloerverwarming

Speedheat Zuid-Limburg installeerde elektrische vloer- en wandverwarming in de woonkamer, keuken, wc en badkamer van een voormalig stationsgebouw dat getransformeerd werd tot woonhuis. Speedheat Zuid-Limburg heeft in 2013 de woonkamer en keuken van het voormalig stationsgebouw in Eys voorzien van elektrische verwarming. Na 2 jaar te hebben genoten van Speedheat warmtecomfort besloten de bewoners hun verwarmingssysteem uit te breiden. De klant was zodanig tevreden over het systeem en de service die Speedheat Zuid-Limburg had geleverd dat zij opnieuw bij Speedheat uitkwamen. In december 2015 is Speedheat Zuid-Limburg gevraagd om, naast isolatie, in totaal 7m² elektrische vloer- en wandverwarming aan te leggen in de badkamer en wc. 

Meer projecten van Speedheat

Met ruim 35 jaar ervaring de beste keus in duurzaam verwarmen
Elektrische vloerverwarming in kantoorpand

265 m² elektrische vloerverwarming als volwaardige hoofdverwarming

Voor een kantoorpand in Renesse heeft Speedheat 265 m² aan kantoorruimte voorzien van elektrische vloerverwarming. Het systeem dient als hoofdverwarming en zorgt in de verschillende werkruimtes voor een comfortabele en gelijkmatige temperatuur.

Bekijk project
Speedheat elektrische wandverwarming zitbankje badkamer

Verwarmd zitje in de badkamer

In dit badkamerproject is een verwarmd zitje toegepast als extra comfortoplossing. Het Speedheat-verwarmingselement wordt zorgvuldig verwerkt in de opbouw van het zitje, zodat de warmte direct voelbaar is op de plek waar u zit.

Bekijk project
motorrevisieruimte verwarmd met Speedheat

Motorrevisieruimte voorzien van elektrische vloerverwarming

Met de installatie van Speedheat is de motorrevisieruimte voorzien van een comfortabele, ruimtebesparende en eenvoudig regelbare verwarmingsoplossing.

Bekijk project